لطفا مرورگر خود را تمام صفحه کنید
Coming Soon!
×
021-88081641

پرکاشن

اساتید اطلاعات گالری سبد خرید
پرکاشن

ساز کوبه‌ای یا پِرکاشِن به هر سازی گفته می‌شود که ازطریق ضربه، تکان، سایش، خراش یا هر عمل دیگری که منجر به نوسان شود، تولید صدا کند. وظیفهٔ اصلی سازهای کوبه‌ای معمولاً اجرای ضرب (ریتم) در متن آهنگ است ولی توانایی اجرای ملودی را هم دارد. این ساز احتمالاً پس از صدای انسانیقدیمی‌ترین نوع ساز است. سازهای کوبه‌ای را کلاً می‌توان به دو دستهٔ سازهای کوبه‌ای با کوک معین مثل زیلوفون و سازهای کوبه‌ای با کوک نامعین مثل انواع طبل تقسیم کرد.

تاریخچهٔ سازهای کوبه‌ای به هزاران سال پیش برمی‌گردد.

پرکاشن پرکاشن
 
 
معرفی اساتید
احسان

مشاهده رزومه

رزومه
نام و نام خانوادگی: احسان شفیعی
ساز تخصصی: پرکاشن

احسان شفیعی،متولد هجدهم آبان ماه یک هزارو سیصد و شصت و یک در شهر تهران می باشد.

از کودکی به سازهای کوبه ای علاقه نشان داده و در همان سنین شروعبه آموختن ساز ایرانی تنبک نمود .

از سال1380 شروع به آموختن سازهای پرکاشن لاتین کرده و از سال 1383 با حضور در کلاس های استاد  همایون نصیری وارد مرحله جدی تری از آموختن لاتین پرکاشن شد.

در سال 1388 به عضویت گروه هنری دارکوب درآمد.کیفیت بالای نوازندگان آنگروه و ممارست با ایشان به خصوص استاد مستقیم خود همایون نصیری نقش مهمی در کیفیت نوازندگی او داشت و بدین طریق وارد مرحله جدیدی از زندگی هنری خود شد.

ازآن تاریخبه مدت 4 سال با گروه های متعددی از جمله:ارکستر سمفونیک ویولت ، فاصله ، وصل یار، مانترا و ارکسترهای مختلف پاپ به عنوان نوازنده پرکاشن همکاری داشت. او مدتی به عنوان سرپرستی ارکستر روزبه نعمت الهی از خوانندگان مطرح ایران فعالیت داشت.در سال 1391 جهت فرصت مطالعاتی و افزایش دانش موسیقی و همکاری آکادمیک با چند گروه موسیقی مربوط به دانشگاه قبرس به این کشور مسافرت کرده و در آفرینش چندین قطعه موسیقیایی نقش مهمی ایفا کرد.رهآورد و ماحصل این سفر مدال جهانی برنز به خاطر نواختن ساز پرکاشن در قطعه موزیک تحت نام Global music Award  می باشد که در سال 1395موفق به دریافت این The Journey    در آلبوم  unrecognized Country

جایزه گردید.او در حال حاضر دانشجوی رشته موسیقی در تهران می باشد. او هم اکنون یکی از ارکان گروه فعال و موفق و پرطرفدار کاکوبند بوده و در حال حاضر وی در حال جمع آوری و تهیه آلبوم هنری خویش می باشد.                       

 
 
آخرین مقالات

از تخفیفات و طرح های ویژه مطلع شوید

7 روز هفته، پاسخگوی شما هستیم.
88081641 - 021 | 88081639 - 021
info@shahrashoobmusic.com
اپلیکیشن iOS نوای شهر آشوب
اپلیکیشن iOS نوای شهر آشوب
اپلیکیشن اندروید نوای شهر آشوب
اپلیکیشن اندروید نوای شهر آشوب

logo-samandehiنماد اعتماد الکترونیک

سامانه بلیط کنسرت
تخفیفات ویژه
ثبت نام آنلاین
استودیو صدا
ثبت نام آنلاین
021-88081639 | 021-88365642 | 021-88081641