میوزماسل (تمرین عضلات)

میوزماسل (تمرین عضلات)

«ميوزماسل : تفكر و تامل در قدرت عضلاني»

علمي است كه با نگرش عميق آن مي توان پي به عملكرد ظريف و حساس بالقوه در عضلات برد و با اجراي تمرينات اختصاصي در اين علم بتوان كنترل و حساسيت هاي اجرايي دستها را به بهترين شكل ممكن و در كمترين حد انقباض ارتقاء عمل بخشيد كه اين امر موجب گشته تا افرادي كه دستهايي با توانمندي متنوع و كارآمد را نيازمندند(به خصوص نوازندگان) بتوانند با شركت در  كلاسهاي ميوزماسل و اجراي تمرينات تخصصي آن به مباحثي چون قدرت ، سرعت ، انعطاف ، استقامت و تفكيك در مچ و انگشتان در كوتاهترين زمان ممكن و به طور كاملاً علمي دست يابند .

**********************************************************************

نتيجه شركت در كلاسهاي ميوزماسل چيست ؟

1- مشاوره : مشاوره هر شخص در مبحث ميوزماسل باعث مي شودتا نقاط ضعف ، عوامل مخرب و آسيب هايي كه سد پيشرفت هنرجويان و نوازندگان گرديده شناسايي شوند و بهترين راه كار براي رفع و يا حل موضوعات نامبرده تجويز و به كار گرفته شوند . با انجام مشاوره ميوزماسل سه موضوع بسيار مهم اتفاق خواهد افتاد .

الف- افرادي كه داراي آسيب ديدگي در دستها شده اند، راهكارهايي را در جهت بهبود هر چه سريعتر دريافت خواهند كرد .

ب- افرادي كه در شرف آسيب ديدگي قرار گرفته اند ، عوامل مخربي كه باعث آسيب ديدگي دستهايشان گرديده به آنان معرفي و راهكارهاي پيشگيري از آنها را نيز دريافت مي كنند .

ج- افرادي كه آسيب نديده اند، مباحثي كه در آينده باعث وجود يا بروز آسيب ديدگي خواهد شد را به آنها گوشزد و اشاره خواهيم كرد تا در طول زندگي هنري شان از هر گونه آسيب در مبحث نوازندگي در امان باشند .

2- آموزش و يادگيري ريلكشن ذهن و جسم و فكر و نيز تقسيمات بدني و چگونگي آموزش رهايي از هر گونه انقباظات عضلاني در هر نقطه از بدن به خصوص دستها

3- آموزش و يادگيري نحوه ي گرم كردن و سرد كردن دستها به طور علمي و عملي

4- اجراي برنامه هاي متنوع تمريني در جهت رشد و ارتقاء دستها در ابعاد مختلف

5- آموزش فرمولهاي يادگيري و به كاربندي آن در روند مباحث كلاس

6- آموزش برخي از راهكارهاي فعالسازي دو نيمكره ي مغز براي استقلال هر چه بهتر در عملكرد دستها

**********************************************************************

شركت هنر جويان مبتدي در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود تا از ابتدا هنرجويان بياموزند كه نحوه ي كنترل دستها ، قراردادن دستها در فرم ها و اكول هاي شخصي در كمترين حد انقباض ، رهايي كامل بدن ، هماهنگي ذهن ، فكر و اجزاي مختلف دستها براي اجراي هر چه بهتر تمرينات تخصصي و قطعات اجرايي و نيز چگونگي تمرين كردن علمي  را به دور از هر گونه آسيب ديدگي و رهايي از هر نوع آسيب احتمالي در آينده براي ارتقاء روز افزون سير هنري خود ، به طور كامل فراگيرند .

 

شركت هنر جويان متوسطه در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود تا كاستي هاي مختلف در دستها برطرف گردند و همانند موضوعاتي كه در مبحث هنرجويان مبتدي عنوان شد ارتقاء روزافزوني را دريافت نمايند . تا بتوانند در كمترين زمان ممكن نقصهانهاي آموخته هاي قبلي را جبران و براي آموزش مباحث جديد تخصصي شان با رويكردي جديد و متفاوت آموزش آنها را  سرعت بخشند .

 

 شركت هنر جويان نيمه حرفه اي ، حرفه اي و مدرسين در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود

 تا داشته هاي خود را همراه با آموخته هايي چون يادگيري تمرينات حرفه اي و برنامه هاي متنوع و اثربخش از ميوزماسل تلفيق نمايند و هر نوع ضعف را جبران، هر نوع قدرت و سرعت را ارتقاء و هر شكل از انعطاف را در دستهايشان عملي سازند و در كنار موارد نامبرده به توان استقامت و استمرار در هر حركت در سرعتهاي مختلف همراه با تكنيك هاي متنوع دست يابند . البته به دور از آسيب ديدگي و اتلاف زمانهاي طولاني

 

پیش ثبت نام

اساتید میوزماسل (تمرین عضلات)

رزومه استاد مهدی بابایی

Alternate Text
  • نام : مهدی
  • نام خانوادگی : بابایی
  • ساز تخصصی : بنیانگذار متد میوزماسل
  • ساز مکمل : .
  • سال تدریس : . سال

تألیفات - کتاب گروث لدر (اولین کتاب منتشر شده در حوزه آموزش ریتمهای کونگا و بانگو همراه با اکولهای تخصصی و طراحی شده) در سال

۱۳۸۴

-کتاب حرکت (تمرینات حرفه ای میوزماسل-اولین کتاب منتشر شده در حوزه آموزش تمرینات حرفه ای در رابطه با چگونگی ارتقاء دست نوازندگان) در سال ۱۳۸۴

-کتاب اصول و مبانی نوازندگی (اولین کتاب منتشر شده در زمینه آسیب شناسی و درمان و چگونگی برنامه نویسی های متنوع برای ارتقاء ابعاد مختلف در نوازندگان تمامی ساز ها)

-کتاب گروث لدر 2 ( در دست چاپ) -کتاب تاریخ موسیقی جهان(در دست چاپ)

دست آورد های متد میوزماسل

-انتخاب به عنوان طرح برگزیده پزشکی،هنری مجمع عالی نخبگان ایران در سال ۱۳۸۹ -

انتخاب به عنوان کتاب برتر سال ۱۳۸۹ هفته تجلیل از خادمان مکتوب توسط اداره ارشاد اسلامی اصفهان در حوزه هنر

-چاپ نظرات مثبت اساتید مطرحی چون کیوان ساکت، نوید افقه و پرفسور لیلی افشار در مورد اثرات مثبت و کاربردی متد میوزماسل بر پیشرفت روزافزون هنرجویان موسیقی که در مجله گزارش موسیقی در سال ۱۳۹۰ به چاپ رسیده است.

-مصاحبه با روزنامه های نسل فردا و اصفهان زیبا در سال ۱۳۹۱ -

برگزاری پنج سال کلاسهای میوزماسل در دودره عمومی و مستر

-رضایتمندی مکتوب بسیاری از شرکت کنندگان در کلاسهای میوز ماسل که مبنی بر رفع آسیبهای جسمی و ارتقاء تکنیک هایشان در زمینه ساز تخصصیشان بوده است.

آثار استاد مهدی بابایی